Zapraszamy na szkolenie

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza pracowników dydaktycznych oraz pracowników administracji uczelni na cykl nieodpłatnych szkoleń realizowanych w ramach projektu Uczelnia cyfrowa – uczelnia bez barier.
Harmonogram szkoleń:

1. Komunikacja z osobami z zaburzeniami psychicznymi – wyzwania dla pracowników uczelni – 21 października 2021 (szkolenie online)
2. Student z niepełnosprawnością narządu wzroku w procesie dydaktycznym – 4 listopada 2021 (szkolenie online)
3. Kontakt ze studentami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) – 20 stycznia 2022 (szkolenie online)

Szkolenia będą się odbywały w godzinach 8.00 – 14.00 z wykorzystaniem platformy Google Meet.
Prowadzących zapewnia OPTIMA Centrum Rozwoju i Kształcenia Kadr s.c.
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze projektu (pok. 215), tel. 0 22 489 64 90, e-mail: jgolaszewska@wwsi.edu.pl